Zasilacze do zbiorników do elektroforezy, nanoPAC-300 Mini
Treść:
1
Numer produktu:
6272711
Informacje dot. produktu "Zasilacze do zbiorników do elektroforezy, nanoPAC-300 Mini"
Zasilacze nanoPAC-300 Mini obsługują wszystkie zbiorniki do elektroforezy poziomej multiSUB™ oraz pionowej omniPAGE mini.
- Maks. natężenie wyjściowe 400 mA
- Maks. napięcie 300 V
- Możliwość nastawiania z dokładnością 1 V i 1 mA
- Możliwość równoczesnego podłączenia 2 zbiorników
- Możliwość pracy ciągłej lub nastawienie minutnika do 999 minut
- Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa
- Funkcja alarmu
- Łatwa w czyszczeniu obudowa z poliwęglanu
- 3-cyfrowy wyświetlacz LED
| Ciężar: | 1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 191 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | NANOPAC-300P |
| Power output: | 0 ... 300 V, 10 ... 400 mA, 60 W |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 140 mm |
| Typ: | nanoPAC-300P Mini |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 191 x 84 mm |
| Wysokość: | 84 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |