Zbiorniki do elektroforezy poziomej, MultiSUB Midi DUO
Treść:
1
Numer produktu:
6228823
Informacje dot. produktu "Zbiorniki do elektroforezy poziomej, MultiSUB Midi DUO"
Systemy MultiSUB do elektroforezy poziomej są obecnie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem do rozdziałów DNA i RNA w żelu agarozowym. Dożywotnią gwarancję szczelności zbiornika zapewnia odlanie go w całości w jednej formie. Systemy wyposażone zostały w najwyższej jakości platynowe elektrody. Wysoką elastyczność zapewniają tacki na żel o różnej wielkości oraz różne, kodowane kolorami grzebienie. Wylewanie żelu ułatwiają ograniczające przegrody, dostarczane w zestawie.
Rozszerzenie zbiorników pozwoliło na rozdzielanie większej ilości próbek na jednym żelu w porównaniu z MultiSUB Mini bez konieczności znacznego zwiększenia objętości buforu i żelu. Rozdzielanie maksymalnie 100 próbek na jednym żelu sprawia, że zbiorniki te są idealne dla użytkowników, którzy rutynowo wykonują analizę średniej ilości próbek na żelach krótkich lub średnich.
Zakres dostawy:
MultiSUB Mdii 7: saneczki o wym. 7 x 7 cm, 2 grzebienie na 16 próbek,
MultiSUB Midi 10: saneczki o wym. 10 x 10 cm, 2 grzebienie na 16 próbek,
MultiSUB Midi DUO: saneczki o wym. 7 x 10 cm oraz 10 x 10 cm, 2 grzebienie na 16 próbek.
Każdy model zawiera dodatkowo bramki do wylewania żelu i elementy ułatwiające napełnianie dołków.
Zakres dostawy:
MultiSUB Mdii 7: saneczki o wym. 7 x 7 cm, 2 grzebienie na 16 próbek,
MultiSUB Midi 10: saneczki o wym. 10 x 10 cm, 2 grzebienie na 16 próbek,
MultiSUB Midi DUO: saneczki o wym. 7 x 10 cm oraz 10 x 10 cm, 2 grzebienie na 16 próbek.
Każdy model zawiera dodatkowo bramki do wylewania żelu i elementy ułatwiające napełnianie dołków.
| Specyfikacja | |
| Wymiary żelu (dł. x szer.): | 10 x 7 cm i 10 x 10 cm |
| Wymiary zbiornika (dł. x szer. x wys.): | 22 x 12,5 x 9 cm |
| Maksymalna ilość próbek: | saneczki 10 x 7 cm - 50 próbek saneczki 10 x 10 cm - 100 próbek |
| Objętość buforu: | 300 ml |
| Głębokość: | 220 mm |
|---|---|
| Głębokość żelu: | 100 mm |
| Maks. liczba próbek: | 100 |
| Numer artykułu producenta: | MSMIDI10 |
| Pojemność nominalna: | 300 ml |
| Szerokość: | 125 mm |
| Szerokość żelu: | 100 mm |
| Typ: | MultiSUB Midi 10 |
| UNSPSC: | 41-10-53-01 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 125 x 220 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Żel: | 100 x 100 mm |