Zbiorniki do czyszczenia, stal nierdzewna V4a
Treść:
1
Numer produktu:
4672054
Informacje dot. produktu "Zbiorniki do czyszczenia, stal nierdzewna V4a"
Do bezpiecznego czyszczenia części i narzędzi za pomocą łatwopalnych cieczy. Pokrywa zamyka się automatycznie w przypadku pożaru.
Odpowiednie koszyki do czyszczenia dostępne oddzielnie.
Odpowiednie koszyki do czyszczenia dostępne oddzielnie.
| Ciężar: | 3.5 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 220 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Numer artykułu producenta: | WB10 |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| Szerokość: | 220 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 220 x 220 mm |
| Wysokość: | 220 mm |