Koszyki dla zbiorników do oczyszczania, stal nierdzewna V4a
Treść:
1
Numer produktu:
4672055
Informacje dot. produktu "Koszyki dla zbiorników do oczyszczania, stal nierdzewna V4a"
Do bezpiecznego czyszczenia części i narzędzi w odpowiednim zbiorniku do oczyszczania. Uchwyty umożliwiają bezpieczne napełnianie i wyjmowanie bez kontaktu z medium czyszczącym.
| Ciężar: | 1.2 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 190 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | WK10 |
| Szerokość: | 190 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 190 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |