Zbiornik do transportu azotu AC LT / AC XLT
Treść:
1
Numer produktu:
4680184
Informacje dot. produktu "Zbiornik do transportu azotu AC LT / AC XLT"
- Zatwierdzenie ADR
Zbiorniki do transportu azotu wyposażone są w 6 kanistrów do przechowywania i transportu kapilar i fiolek.
| Liczba słomek 0,25 ml: | 1788 |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | H-AAD1100047 |
| Pojemność nominalna: | 20 l |
| Statyczny czas przebywania: | 101 d |
| Typ: | AC L20T-S |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 394 x 677 mm |
| Wysokość: | 677 mm |
| Wysokość kanistra: | 120 mm |
| Z zatwierdzeniem ADR: | Tak |
| Ø: | 394 mm |
| Ø Kanistra: | 38 mm |
| Ø szyi: | 50 mm |