Zbiornik do przechowywania azotu AC 2XL-B/ AC 3XL-B
Treść:
1
Numer produktu:
4680183
Informacje dot. produktu "Zbiornik do przechowywania azotu AC 2XL-B/ AC 3XL-B"
Zbiorniki do przechowywania azotu są wyposażone w 6 stojaków ze stali nierdzewnej, dzięki czemu szczególnie nadają się do przechowywania fiolek w krioboksach.
| Liczba fiolek 2 ml: | 6000 |
|---|---|
| Liczba rzędów: | 6 |
| Numer artykułu producenta: | H-AAD1100058 |
| Pojemność nominalna: | 175 l |
| Stat. szybkość parowania: | 0.95 l/24h |
| Statyczny czas przebywania: | 184 d |
| Typ: | AC 3XL175-B |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 681 x 1,078 mm |
| Wysokość: | 1078 mm |
| Ø: | 681 mm |
| Ø szyi: | 216 mm |