Zbiornik do przechowywania azotu AC XL / 2XL
Treść:
1
Numer produktu:
4680162
Informacje dot. produktu "Zbiornik do przechowywania azotu AC XL / 2XL "
Zbiorniki do przechowywania azotu wyposażone są w 6 kanistrów do przechowywania kapilar i fiolek.
| Ciężar: | 6.2 kg |
|---|---|
| Liczba kanistrów: | 6 |
| Liczba słomek 0,25 ml: | 5022 |
| Materiał zbiornika: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | H-AAD1100288 |
| Pojemność nominalna: | 10.0 l |
| Przechowywanie próbek: | Tak |
| Stat. szybkość parowania: | 0.21 l/24h |
| Statyczny czas przebywania: | 48 d |
| Typ: | AC XL10-S |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 300 x 562 mm |
| Wysokość: | 562 mm |
| Wysokość kanistra: | 120 mm |
| Z automatycznym zwiększaniem ciśnienia: | Nie |
| Z elektroniką sterującą: | Nie |
| Z zatwierdzeniem ADR: | Tak |
| Ø: | 300 mm |
| Ø Kanistra: | 63 mm |
| Ø szyi: | 80 mm |