Zbiornik do elektroforezy żelowej MultiSUB Midi-96
Treść:
1
Numer produktu:
9584720
Informacje dot. produktu "Zbiornik do elektroforezy żelowej MultiSUB Midi-96"
Systemy MultiSUB do elektroforezy poziomej są obecnie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem do rozdziałów DNA i RNA w żelu agarozowym. Dożywotnią gwarancję szczelności zbiornika zapewnia odlanie go w całości w jednej formie. Systemy wyposażone zostały w najwyższej jakości platynowe elektrody. Wysoką elastyczność zapewniają tacki na żel o różnej wielkości oraz różne, kodowane kolorami grzebienie. Wylewanie żelu ułatwiają ograniczające przegrody, dostarczane w zestawie.
System MultiSUB Midi-96 Gel System jest idealny do wysokowydajnej elektroforezy produktów PCR lub próbek zawierających małą liczbę pasm DNA. Wymiary żelu 10 x 12 cm (szer. x dł.) i format 96-dołkowego bloku grzebieniowego odpowiadają standardowej konfiguracji mikropłytek, z dodatkowymi pasami dla markerów. Dostępne są dwa różne typy grzebienia: jeden, który ma 8 studzienek i jeden dodatkowy pas dla markerów DNA oraz jeden, który ma 8 studzienek i 2 dodatkowe pasy dla markerów. Przesunięty układ studzienek umożliwia maksymalną długość przebiegu 1,8 cm na studzienkę, co skutkuje lepszą separacją. MultiSUB Midi 96 może pomieścić próbki z płytki 96-dołkowej; próbki mogą być ładowane bezpośrednio przy użyciu pipet 8-kanałowych. Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń MultiSUB, szczelne odlewanie jest uproszczone dzięki dostarczonym tamom odlewniczym, a ich ultrakompaktowy rozmiar minimalizuje zużycie buforu i wymagania dotyczące miejsca na stole. Systemy MultiSUB Midi-96ST (Stretch) są również dostępne dla użytkowników wymagających zwiększonej długości przebiegu na studzienkę do 3,6 cm.
Dostarczane z :
MultiSUB Midi-96: Taca UV, blok kombi z próbką 12 x 8, grzebienie o grubości 1 mm, tamy odlewnicze.
MultiSUB Midi-96/2M: Taca UV, blok kombi z próbką 12 x 8, grzebienie o grubości 1 mm, tamy odlewnicze. Grzebienie mają dwa pasy znaczników.
MultiSUB Midi-96ST: STRETCH, taca UV, blok kombi z próbką 12 x 8, grzebienie o grubości 1 mm, tamy do odlewania.
MultiSUB Midi-96ST/2M: STRETCH, taca UV, blok kombi z próbką 12 x 8, grzebienie o grubości 1 mm, tamy do odlewania. Grzebienie mają dwa pasy znaczników.
Dostarczane z :
MultiSUB Midi-96: Taca UV, blok kombi z próbką 12 x 8, grzebienie o grubości 1 mm, tamy odlewnicze.
MultiSUB Midi-96/2M: Taca UV, blok kombi z próbką 12 x 8, grzebienie o grubości 1 mm, tamy odlewnicze. Grzebienie mają dwa pasy znaczników.
MultiSUB Midi-96ST: STRETCH, taca UV, blok kombi z próbką 12 x 8, grzebienie o grubości 1 mm, tamy do odlewania.
MultiSUB Midi-96ST/2M: STRETCH, taca UV, blok kombi z próbką 12 x 8, grzebienie o grubości 1 mm, tamy do odlewania. Grzebienie mają dwa pasy znaczników.
| Specyfikacja | MSMIDI96 / MSMIDI96ST |
| Wymiary żelu (szer. x dł.): | 10 x 12 cm / 10 x 24 cm |
| Wymiary zbiornika (szer. x gł. x wys.): | 22 x 12,5 x 9 cm / 46,5 x 12,5 x 8 cm |
| Maksymalna ilość próbek: | 96 próbek plus 1 lub 2 markery |
| Objętość buforu: | 300 mL / 700 mL |
| Głębokość: | 220 mm |
|---|---|
| Głębokość żelu: | 120 mm |
| Maks. liczba próbek: | 96 |
| Numer artykułu producenta: | MSMIDI96 |
| Pojemność nominalna: | 300 ml |
| Szerokość: | 125 mm |
| Szerokość żelu: | 100 mm |
| Typ: | MultiSUB Midi-96 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 125 x 220 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Żel: | 100 x 120 mm |