Zbiornik ciśnieniowy do ciekłego azotu | Typ: AC 240*
Treść:
1
Numer produktu:
4680228
Informacje dot. produktu "Zbiornik ciśnieniowy do ciekłego azotu | Typ: AC 240*"
| Ciężar: | 144 kg |
|---|---|
| Ciśnienie robocze bar: | 1.5 bar |
| Materiał zbiornika: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | ALC240-0 |
| Pojemność nominalna: | 240 l |
| Przechowywanie próbek: | Nie |
| Stat. szybkość parowania: | 1.4 %/24h |
| Typ: | AC 240 LP |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 660 x 1,535 mm |
| Wysokość: | 1535 mm |
| Z automatycznym zwiększaniem ciśnienia: | Nie |
| Z zatwierdzeniem ADR: | Tak |
| Ø: | 660 mm |