Zbiornik ciśnieniowy do ciekłego azotu
Treść:
1
Numer produktu:
4680224
Informacje dot. produktu "Zbiornik ciśnieniowy do ciekłego azotu "
- Zbiorniki wykonane ze stali nierdzewnej
- Szybkie, łatwe pobieranie cieczy
Typ PB: z automatycznym budowaniem ciśnienia
| Ciężar: | 105 kg |
|---|---|
| Ciśnienie robocze bar: | 1.5 bar |
| Materiał zbiornika: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | ALC120-P |
| Pojemność nominalna: | 120 l |
| Przechowywanie próbek: | Nie |
| Stat. szybkość parowania: | 2.4 %/24h |
| Typ: | AC 120 PB |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 508 x 1,430 mm |
| Wysokość: | 1430 mm |
| Z automatycznym zwiększaniem ciśnienia: | Tak |
| Z zatwierdzeniem ADR: | Tak |
| Ø: | 508 mm |