Zamrażarka niskotemperaturowa UF V, z chłodzeniem wodą
Treść:
1
Numer produktu:
4668591
Informacje dot. produktu "Zamrażarka niskotemperaturowa UF V, z chłodzeniem wodą"
Zamrażarki niskotemperaturowe są odpowiednie do stabilnego i długotrwałego przechowywania wrażliwych próbek w temperaturze -90 °C. Charakteryzują się niskim zużyciem energii, wygodną obsługą i indywidualną koncepcją bezpieczeństwa.
- Wydajny agregat chłodniczy z kompresją kaskadową
- Przyjazne dla środowiska czynniki chłodnicze R-290 i R-170
- Izolacja termiczna z unikalnymi próżniowymi panelami izolacyjnymi (VIP) o długiej żywotności
- Innowacyjna koncepcja uszczelnienia drzwi ogranicza tworzenie się lodu
- Ergonomiczny uchwyt drzwi
- Wnętrze w całości wykonane ze stali nierdzewnej
- Wyjmowane drzwi wewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej
- 3 elastycznie pozycjonowane półki ze stali nierdzewnej
- Bezpotencjałowy styk alarmowy dla wewnętrznego systemu alarmowego
- Wewnętrzny rejestrator danych, wartości pomiarowe mogą być odczytywane w otwartym formacie przez USB
- Interfejs Ethernet
- 2 porty dostępu Ø 28 mm, z tyłu
- Zamrażarka niskotemperaturowa z chłodzeniem wodą
| Ciężar: | 247 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 636 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 938 mm |
| Ilość półek: | 3 |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba komór: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | -40 °C |
| Moc znamionowa: | 1600 W |
| Numer artykułu producenta: | 9020-0349 |
| Pojemność nominalna: | 501 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 606 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 826 mm |
| Temperatura: | -90 ... -40 °C |
| Temperatura min.: | -90 °C |
| Typ: | UF V 500-W |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 606 x 636 x 1,300 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 826 x 938 x 1,966 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1300 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1966 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Zużycie energii (24h): | 7.9 kWh |