Regały komorowe z szufladami do zamrażarek niskotemperaturowych UF V, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4693908
Informacje dot. produktu "Regały komorowe z szufladami do zamrażarek niskotemperaturowych UF V, stal nierdzewna"
Do bezpiecznego przechowywania wrażliwych próbek w standardowych kriopudełkach.
| Głębokość: | 562 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 24 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 8012-2368 |
| Rodzaj statywu: | Szuflady |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 6 x 4 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 562 x 334 mm |
| Wysokość: | 334 mm |
| Wysokość pudełka: | 50 mm |
| Z krioboxami: | Tak |