Wytrząsarki o ruchu w 3 wymiarach PS-M3D
Treść:
1
Numer produktu:
9721017
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu w 3 wymiarach PS-M3D"
Powtarzalne warunki wytrząsania w całym zakresie prędkości, programowanie segmentowe.
| Ciężar: | 1.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 235 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 215 mm |
| Kąt nachylenia: | 7 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 7 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 1 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 100 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Numer artykułu producenta: | PS-M3D |
| Prędkość: | 1 ... 100 1/min |
| Prędkość minimalna: | 1 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 215 x 215 mm |
| Szerokość: | 235 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 215 mm |
| Typ: | PS-M3D |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 235 x 235 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |