Wytrząsarki o ruchu kołyszącym, PMR-30
Treść:
1
Numer produktu:
9721011
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu kołyszącym, PMR-30"
Wytrząsarki o łagodnym ruchu kołyszącym do delikatnego wytrząsania probówek, kolb hodowlanych, szalek i pojemników. Tryb pracy ciągłej lub sterowanej minutnikiem z funkcją automatycznego wyłączenia.
| Ciężar: | 2 kg |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 205 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 215 mm |
| Kąt nachylenia: | 7 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 7 ° |
| Maks. Napięcie: | 12 V·DC |
| Maks. Obciążenie: | 1 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 30 1/min |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Numer artykułu producenta: | PMR-30 |
| Prędkość: | 5 ... 30 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 215 x 215 mm |
| Szerokość: | 220 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 215 mm |
| Typ: | PMR-30 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 205 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Zasilanie: | 12 V·DC |
| Z timerem: | Tak |