Wytrząsarki o ruchu w 3 wymiarach, PS-3D
Treść:
1
Numer produktu:
9721014
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu w 3 wymiarach, PS-3D"
Wytrząsarka platformowa z płynnym, trójwymiarowym ruchem obrotowym. Idealna do wytrząsania probówek, butelek do hodowli, naczyń do hodowli i płytek mikrotitracyjnych. Oszczędność miejsca, wytrzymałość i cicha praca.
- Prosta regulacja prędkości
- Solidny napęd
- Nadaje się do pracy ciągłej do 7 dni
- Niskie zużycie energii
- Z matą antypoślizgową
- Stały kąt 7°
| Ciężar: | 1.2 kg |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 235 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 210 mm |
| Kąt nachylenia: | 7 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 7 ° |
| Maks. Napięcie: | 12 V·DC |
| Maks. Obciążenie: | 0.5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 60 1/min |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 3 W |
| Numer artykułu producenta: | PS-3D |
| Prędkość: | 5 ... 60 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 210 x 210 mm |
| Szerokość: | 235 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 210 mm |
| Typ: | PS-3D |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 235 x 235 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |
| Zasilanie: | 12 V·DC |
| Z timerem: | Nie |