Wytrząsarki, o ruchu okrężnym, do płytek mikrotitracyjnych, PMS-1000i
Treść:
1
Numer produktu:
9721074
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki, o ruchu okrężnym, do płytek mikrotitracyjnych, PMS-1000i"
Niezawodne, regulowane wytrząsarki do 2 lub 4 płytek mikrotitracyjnych. Łatwe w montażu platformy umożliwiają szybkie zamocowanie płytek o standardowej głębokości 96- lub 384-dołkowych, utrzymując je bezpiecznie na miejscu.
- Bezpośrednie przeniesienie napędu
- Silnik bezszczotkowy
- Regulowana prędkość: od 150 do 1200 obr./min
- Orbita: 2 mm
- Tryb pracy ciągłej lub czasowej
- Wbudowany minutnik: od 1 min do 24 h
- Platforma do 2 mikropłytek (standardowe wyposażenie)
- Platforma MPP-4 do 4 mikropłytek (opcja)
- Dopuszczalna temp. otoczenia od 4°C do 40°C
| Amplituda wstrząsania: | 2 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 2 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 220 mm |
| Liczba płyt: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Numer artykułu producenta: | PMS-1000I |
| Prędkość: | 150 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 150 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 205 mm |
| Typ: | PMS-1000i |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103818 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 205 x 220 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |