Wytrząsarki o ruchu okrężnym, VXR basic Vibrax®
Treść:
1
Numer produktu:
6202467
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu okrężnym, VXR basic Vibrax®"
Optoelektronicznie kontrolowane niewielkie wytrząsarki o dużym zakresie prędkości.
Nakładki należy zamawiać osobno.
Opcjonalne akcesoria (nakładki): VX 1, VX 2, VX 2E, VX 7, VX 8, VX 11, VX 11.1, VX11.2, VX 11.3, VX 11.4
- Odpowiednie do pracy ciągłej
- Nowy design i poprawiony napęd
- Ruch okrężno-drgający
- Stabilna praca także przy małych prędkościach
- Możliwość pracy z różnymi nakładkami
Nakładki należy zamawiać osobno.
Opcjonalne akcesoria (nakładki): VX 1, VX 2, VX 2E, VX 7, VX 8, VX 11, VX 11.1, VX11.2, VX 11.3, VX 11.4
| Amplituda wstrząsania: | 4 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 6.1 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 247 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 2 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2200 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 45 W |
| Numer artykułu producenta: | 0002819002 |
| Prędkość: | 2,200 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 157 mm |
| Typ: | VXR basic |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41-10-38-13 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 157 x 247 x 130 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Nie |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Nie |