Wytrząsarki o ruchu okrężnym, KS 130 basic
Treść:
1
Numer produktu:
4008025
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu okrężnym, KS 130 basic"
Ciche wytrząsarki, o niewielkich rozmiarach i małym tarciu wewnętrznym. O bardzo wydajnym ruchu okrężnym i maks. obciążeniu do 2 kg.
Wytrząsarki dostarczane bez akcesoriów (akcesoria należy zamawiać osobno)
- Elektroniczna regulacja prędkości i czasu
- Wskaźnik skali prędkości i czasu LED
- Szeroki wybór akcesoriów do wytrząsania naczyń o różnych kształtach i rozmiarach
- Minutnik 5 do 50 min / praca ciągła
Wytrząsarki dostarczane bez akcesoriów (akcesoria należy zamawiać osobno)
| Amplituda wstrząsania: | 4 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 8.8 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 50 °C |
| Głębokość: | 316 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 2 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 800 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 45 W |
| Numer artykułu producenta: | 0002980002 |
| Prędkość: | 80 ... 800 1/min |
| Prędkość minimalna: | 80 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 270 mm |
| Typ: | KS 130 basic |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 270 x 316 x 98 mm |
| Wysokość: | 98 mm |
| Wyświetlacz: | Skala |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |