Wytrząsarki do płytek mikrotitracyjnych, Titramax 1000
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
6253035
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki do płytek mikrotitracyjnych, Titramax 1000"
- Płynna, analogowa regulacja prędkości wytrząsania, pozwala na płynne lub nieregularne mieszanie cieczy o podwyższonej lepkości lub substancji sypkich
- Analogowy zegar (do 120 min), programujący czas pracy urządzenia w zakresie, pozwala na nienadzorowane wytrząsanie (po zakończeniu urządzenie wysyła sygnał akustyczny i zatrzymuje się)
| Amplituda wstrząsania: | 1.5 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 8 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 31 °C |
| Głębokość: | 375 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Liczba płyt: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 31 °C |
| Maks. prędkość: | 1350 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 230 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 25 W |
| Numer artykułu producenta: | 544-12200-06 |
| Prędkość: | 150 ... 1,350 1/min |
| Prędkość minimalna: | 150 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny/obrotowy |
| Szerokość: | 320 mm |
| Typ: | Titramax 1000 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103818 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 375 x 128 mm |
| Wysokość: | 128 mm |
| Zasilanie: | 230 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |