Moduł grzejny do Inkubatory modułowe 1000, do wytrząsarek Heidolph
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
9839875
Informacje dot. produktu "Moduł grzejny do Inkubatory modułowe 1000, do wytrząsarek Heidolph"
Unikalny system o modułowej budowie posiada funkcje: wytrząsania, mieszania i grzania z jednoczesną możliwością podglądania przebiegu procesu na bieżąco. Te inkubatory są kompatybilne z wytrząsarkami: Duomax 1030, Polymax 1040, Titramax 1000, Unimax 1010, Promax 1020.
Pokrywy należy zamawiać osobno.
- Moduł grzejny o mocy 300 W pozwala na precyzyjną regulację temperatury w zakresie do 65°C
- Cyfrowe ustawienie temperatury zadanej na 65°C i niezależne wyświetlanie temperatury rzeczywistej (dokładność ±2°C do 50°C i ±4°C powyżej 50°C)
- Cichy wentylator pozwala na szybki i równomierny rozkład temperatury w całej obudowie
- Jeden inkubator pasuje do wielu wytrząsarek, dodatkowo charakteryzuje się krótkim czasem przełożenia
- Aby zabezpieczyć próbkę przed uszkodzeniem z powodu przegrzania zastosowano dodatkowy obwód bezpieczeństwa
- Przezroczysta obudowa z PETG pozwala na ciągłe monitorowanie procesu wytrząsania i inkubacji
- Dostępne 3 opcjonalne pokrywy: płaska, do niskich naczyń i płytek mikrotitracyjnych, wysoka do naczyń o średniej wielkości oraz wysoka (XL) do wyjątkowo dużych naczyń np. kolb Erlenmeyera o poj. do 2 l
- Natychmiastowy dostęp: pokrywa inkubatora otwiera się i blokuje w dowolnej pozycji
Pokrywy należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 5.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 375 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 65 °C |
| Moc cieplna: | 300 W |
| Numer artykułu producenta: | 549-90010-00 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 170 mm |
| Temperatura: | 65 °C |
| UNSPSC: | 40101800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 375 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |