Wytrząsarka o ruchu kołyszącym SHWV02DG, cyfrowy
Treść:
1
Numer produktu:
4659475
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu kołyszącym SHWV02DG, cyfrowy"
Wytrząsarki o ruchu kołyszącym idealnie nadają się do hodowli komórkowych czy blottingu, dostosowane do użytku w różnorodnych warunkach.
Zakres dostawy: wytrząsarka o ruchu kołyszącym z wbudowaną tacą oraz mata antypoślizgowa
- Kontrola parametrów: prędkości, nachylenia i czasu poprzez wyświetlacz
- Niski profil
- Ochrona przed przeładowaniem
- Funkcja szybkiego załadunku
- Odporność na zachlapanie
- Timer (od 1 sek do 160 h)
- Nadaje się do środowisk CO2
Zakres dostawy: wytrząsarka o ruchu kołyszącym z wbudowaną tacą oraz mata antypoślizgowa
| Ciężar: | 6.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność prędkości: | 1 1/min |
| Dokładność prędkości: | ±1 1/min |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 60 °C |
| Głębokość: | 432 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 299 mm |
| Kąt nachylenia: | 0 ... 20 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 20 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 2.3 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 30 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Min. kąt nachylenia: | 0 ° |
| Moc znamionowa: | 25 W |
| Numer artykułu producenta: | 30391949 |
| Prędkość: | 1 ... 30 1/min |
| Prędkość minimalna: | 1 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 222 x 299 mm |
| Szerokość: | 279 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 222 mm |
| Typ: | SHWV02DG |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 279 x 432 x 152 mm |
| Wysokość: | 152 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |