Wytrząsarka o ruchu kołyszącym SHWV02AL, analogowy
Treść:
1
Numer produktu:
4659478
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu kołyszącym SHWV02AL, analogowy"
Wytrząsarki o ruchu kołyszącym idealnie nadają się do hodowli komórkowych czy blottingu, dostosowane do użytku w różnorodnych warunkach.
Zakres dostawy: wytrząsarka o ruchu kołyszącym z wbudowaną tacą oraz mata antypoślizgowa
- Kontrola parametrów: prędkości, nachylenia i czasu poprzez zmienne sterowanie
- Niski profil
- Niezależnie pokrętło kontroli
- Ochrona przed przeładowaniem
- Funkcja szybkiego załadunku
- Odporność na zachlapanie
- Timer (od 1 do 120 min)
- Nadaje się do środowisk CO2
Zakres dostawy: wytrząsarka o ruchu kołyszącym z wbudowaną tacą oraz mata antypoślizgowa
| Ciężar: | 6.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 60 °C |
| Głębokość: | 425 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 356 mm |
| Kąt nachylenia: | 0 ... 16 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 16 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 2.3 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 75 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Min. kąt nachylenia: | 0 ° |
| Moc znamionowa: | 25 W |
| Numer artykułu producenta: | 30391968 |
| Prędkość: | 1 ... 75 1/min |
| Prędkość minimalna: | 1 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 279 x 356 mm |
| Szerokość: | 279 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 279 mm |
| Typ: | SHWV02AL |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 279 x 425 x 165 mm |
| Wysokość: | 165 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |