Wyparka rotacyjna RV 10 auto pro FLEX
Treść:
1
Numer produktu:
4664595
Informacje dot. produktu "Wyparka rotacyjna RV 10 auto pro FLEX"
Wyparka rotacyjna posiada jasny, wysokokontrastowy, kolorowy graficzny panel sterowania TFT, wbudowany regulator próżni oraz monitoring wody chłodzącej. Dodatkowe bezpieczeństwo dla użytkowników zapewniają indywidualnie regulowane obwody bezpieczeństwa temperatury, ochrona przed pracą „na sucho”,regulowane rozpoznawanie punktu końcowego zapobiegające stłuczeniu szkła oraz funkcja blokady. Port USB lub interfejs RS-232 umożliwiają zdalne sterowanie za pomocą pakietu oprogramowania IKA "labworldsoft" oraz opcję aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Wyparka rotacyjna RV 10 auto pro jest wyposażona w w pełni automatyczną pompę próżniową VACSTAR digital. Umożliwia to lepsze automatyczne wykrywanie temperatury wrzenia rozpuszczalnika. Vacstar digital jest bezpośredniosterowane za pomocą układu napędowegoRV 10 auto przez dostarczony kabel do transmisji danych.
Zakres dostawy: Wyparka rotacyjna RV 10 auto, z łaźnią grzejną HB 10, cyfrowa pompa próżniowa VACSTAR
- Zintegrowana biblioteka rozpuszczalników z 40 wstępnie określonymi rozpuszczalnikami i opcją rozbudowy
- Zoptymalizowana objętość łaźni grzejnej w celu szybkiego osiągnięcia temperatury roboczej
- Opcja programowania dla maksymalnie dziesięciu indywidualnych procedur
- Płynny start
- Obrót w prawo lub w lewo
- Funkcja timera
- Automatyczne regulowanie próżnią
- Winda silnikowa z funkcją "safety-stop"
| Chłodnica: | Bez |
|---|---|
| Ciężar: | 18.6 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 440 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 4 l |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc cieplna: | 1350 W |
| Numer artykułu producenta: | 0010004818 |
| Odległość podnoszenia: | 140 mm |
| Podnoszenie: | Elektryczna |
| Prędkość: | 5 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 500 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 180 °C |
| Typ: | RV 10 auto pro FLEX |
| UNSPSC: | 41104804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 440 x 430 mm |
| Wyroby szklane: | Bez |
| Wysokość: | 430 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |