Wózki laboratoryjne, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
9148300
Informacje dot. produktu "Wózki laboratoryjne, HDPE"
Wózek
Misa, czerwona: Wykonana z PE, 85 L
Misa, biała: Wykonana z PE, 100 L
- Spawana rama, odpowiednia do mis o poj. 85 L i 100 L z tworzywa sztucznego
- Wysokość z czerwoną misą: ok. 760 mm, z białą misą: ok. 840 mm
- 4 obrotowe kółka o śred. 75 mm, opony wykonane z niebiesko-szarej gumy (nie zostawiającej śladów)
- Malowane proszkowo
Misa, czerwona: Wykonana z PE, 85 L
Misa, biała: Wykonana z PE, 100 L
| Głębokość: | 750 mm |
|---|---|
| Kolor: | Silver/black |
| Max. Obciążenie półek: | 100 kg |
| Numer artykułu producenta: | 80260001 |
| Szerokość: | 500 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 750 x 720 mm |
| Wysokość: | 720 mm |
| Ø Rolki: | 75 mm |