Wózki laboratoryjne, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
9148301
Informacje dot. produktu "Wózki laboratoryjne, HDPE"
Misa, czerwona: Wykonana z PE, 85 L
Misa, biała: Wykonana z PE, 100 L
Misa, biała: Wykonana z PE, 100 L
| Głębokość: | 765 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 60100001 |
| Opis: | Misa |
| Pojemność nominalna: | 85 l |
| Szerokość: | 540 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 350 mm |