Wózki do sprzątania Clino® CR1 FP-GMP / Clino® CR3 FP-GMP z wyciskarką do mopa płaskiego Ringo GMP®, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4667992
Informacje dot. produktu "Wózki do sprzątania Clino® CR1 FP-GMP / Clino® CR3 FP-GMP z wyciskarką do mopa płaskiego Ringo GMP®, stal nierdzewna"
Obszary zastosowań: bardzo wrażliwe miejsca i utylizacja
Zakres dostawy (Clino® CR1 FP-GMP): Mały moduł podstawowy (polerowany elektrolitycznie), wykonany ze stali nierdzewnej, przystosowany do pomieszczeń czystych, specjalne kółka autoklawowalne (100 mm), wyżymaczka płaska Ringo GMP®, pojemnik ze stali nierdzewnej 25 l, pojemnik ze stali nierdzewnej 35 l, pojemnik ze stali nierdzewnej 9 l.
Zakres dostawy (Clino® CR3 FP-GMP): Moduł podstawowy duży, wykonany ze stali nierdzewnej, odpowiedni do pomieszczeń czystych, specjalne kółka autoklawowalne (100 mm), płaska wyżymaczka Ringo GMP®, pojemnik ze stali nierdzewnej 2 x 25 l, pojemnik ze stali nierdzewnej 2 x 9 l.
- Metoda czyszczenia: Certyfikowana wyciskarka płaska Ringo GMP do obszarów sterylnych
- Zmiana między jedno- a dwustopniowym procesem wycierania
- Klasa ISO 3
- GMP klasa A/B
- Autoklawowalne
Zakres dostawy (Clino® CR1 FP-GMP): Mały moduł podstawowy (polerowany elektrolitycznie), wykonany ze stali nierdzewnej, przystosowany do pomieszczeń czystych, specjalne kółka autoklawowalne (100 mm), wyżymaczka płaska Ringo GMP®, pojemnik ze stali nierdzewnej 25 l, pojemnik ze stali nierdzewnej 35 l, pojemnik ze stali nierdzewnej 9 l.
Zakres dostawy (Clino® CR3 FP-GMP): Moduł podstawowy duży, wykonany ze stali nierdzewnej, odpowiedni do pomieszczeń czystych, specjalne kółka autoklawowalne (100 mm), płaska wyżymaczka Ringo GMP®, pojemnik ze stali nierdzewnej 2 x 25 l, pojemnik ze stali nierdzewnej 2 x 9 l.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 860 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Materiał zbiornika: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 3530010 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Proces czyszczenia: | 1/2 stage |
| Szerokość: | 530 mm |
| Typ: | Clino﹤sup﹥®﹤/sup﹥ CR3 FP-GMP |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 530 x 860 x 1,090 mm |
| Wysokość: | 1090 mm |