Wózki czyszczące Clino® CR4 EM-CR, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4667987
Informacje dot. produktu "Wózki czyszczące Clino® CR4 EM-CR, stal nierdzewna"
System modułowy do pomieszczeń czystych, przeznaczony do bardzo wrażliwych obszarów, które nie wymagają sterylności.
Zakres dostawy: Podstawowe medium modułowe, wykonane ze stali nierdzewnej, odpowiednie do pomieszczeń czystych, specjalne kółka przewodzące prąd (100 mm), 2 niebieskie skrzynki systemowe EasyMop CR, 2 PlusBoxy, 1 szara taca na skrzynki systemowe, 1 x 35 l i 1 x 5 l pojemnik z tworzywa sztucznego.
- Metoda czyszczenia: EasyMop CR z ergonomicznie zoptymalizowaną skrzynką systemową
- Impregnacja tkanin do czyszczenia powierzchni w PlusBox
- ClinoLink: System połączeń odpowiedni dla pomieszczeń czystych do indywidualnego mocowania elementów wyposażenia dodatkowego
- Jednoetapowy proces wycierania
- Moduł podstawowy i kółka jezdne przewodzące prąd elektryczny
- Klasa ISO 7
- GMP klasy C
- Autoklawowalne
Zakres dostawy: Podstawowe medium modułowe, wykonane ze stali nierdzewnej, odpowiednie do pomieszczeń czystych, specjalne kółka przewodzące prąd (100 mm), 2 niebieskie skrzynki systemowe EasyMop CR, 2 PlusBoxy, 1 szara taca na skrzynki systemowe, 1 x 35 l i 1 x 5 l pojemnik z tworzywa sztucznego.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 610 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Materiał zbiornika: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 3544600 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Proces czyszczenia: | 1-stopniowy |
| Szerokość: | 630 mm |
| Typ: | Clino﹤sup﹥®﹤/sup﹥ CR4 EM-CR |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 630 x 610 x 1,020 mm |
| Wysokość: | 1020 mm |