Wózki czyszczące Clino® CR6 FP z płaską wyciskarką, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4667991
Informacje dot. produktu "Wózki czyszczące Clino® CR6 FP z płaską wyciskarką, stal nierdzewna"
System 3-kubełkowy z czterema wiadrami do czyszczenia powierzchni i dostarczania artykułów.
Zakres dostawy: Moduł podstawowy duży ze stali nierdzewnej, odpowiedni do pomieszczeń czystych, specjalne kółka dautoklawowalne (100 mm), płaska wyciskarka Clino ze stali nierdzewnej, wiadro z tworzywa sztucznego 3 x 15 l (niebieskie) z uchwytem ze stali nierdzewnej, wiadro z tworzywa sztucznego 4 x 6 l (niebieskie) z uchwytem ze stali nierdzewnej.
- Metoda czyszczenia: wyciskarka płaska Clino stal nierdzewna
- Zmiana między jedno- a dwustopniowym procesem wycierania
- Moduł podstawowy i kółka jezdne przewodzące prąd elektryczny
- Klasa ISO 7
- Autoklawowalne
Zakres dostawy: Moduł podstawowy duży ze stali nierdzewnej, odpowiedni do pomieszczeń czystych, specjalne kółka dautoklawowalne (100 mm), płaska wyciskarka Clino ze stali nierdzewnej, wiadro z tworzywa sztucznego 3 x 15 l (niebieskie) z uchwytem ze stali nierdzewnej, wiadro z tworzywa sztucznego 4 x 6 l (niebieskie) z uchwytem ze stali nierdzewnej.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 800 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Materiał zbiornika: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 3550100 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Proces czyszczenia: | 1/2 stage |
| Szerokość: | 540 mm |
| Typ: | Clino﹤sup﹥®﹤/sup﹥ CR6 FP |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 540 x 800 x 1,020 mm |
| Wysokość: | 1020 mm |