Wózki czyszczące Clino® CR4 EM-GMP, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4667988
Informacje dot. produktu "Wózki czyszczące Clino® CR4 EM-GMP, stal nierdzewna"
System modułowy, odpowiedni do pomieszczeń czystych, do stosowania w obszarach o dużej wrażliwości.
Zakres dostawy: Typ modułowy podstawowy, wykonany ze stali nierdzewnej, przystosowany do pomieszczeń czystych, specjalne kółka autoklawowe (100 mm), 2 skrzynki systemowe EasyMop GMP ze stali nierdzewnej, 2 x 4 l pojemnik ze stali nierdzewnej, 1 x 35 l pojemnik ze stali nierdzewnej, 1 x 9 l pojemnik ze stali nierdzewnej.
- Metoda czyszczenia: EasyMop GMP z pudełkiem systemowym certyfikowanym dla obszarów w warunkach sterylnych
- ClinoLink: System połączeń odpowiedni dla pomieszczeń czystych do indywidualnego mocowania elementów wyposażenia dodatkowego
- Jednoetapowy proces wycierania
- Moduł podstawowy polerowany elektrolitycznie
- Klasa ISO 3
- GMP klasa A/B
- Autoklawowalne
Zakres dostawy: Typ modułowy podstawowy, wykonany ze stali nierdzewnej, przystosowany do pomieszczeń czystych, specjalne kółka autoklawowe (100 mm), 2 skrzynki systemowe EasyMop GMP ze stali nierdzewnej, 2 x 4 l pojemnik ze stali nierdzewnej, 1 x 35 l pojemnik ze stali nierdzewnej, 1 x 9 l pojemnik ze stali nierdzewnej.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 610 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Materiał zbiornika: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 3544500 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Proces czyszczenia: | 1-stopniowy |
| Szerokość: | 630 mm |
| Typ: | Clino﹤sup﹥®﹤/sup﹥ CR4 EM-GMP |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 630 x 610 x 1,020 mm |
| Wysokość: | 1020 mm |