Worki na odpady biologiczne, PP
Treść:
100
Numer produktu:
9404061
Informacje dot. produktu "Worki na odpady biologiczne, PP"
Przezroczyste. Plaster sterylizacyjny ciemnieje po poddaniu go sterylizacji parowej.
- Możliwość autoklawowania w temperaturze 135 °C
- Standardowy symbol ostrzegawczy zagrożenia biologicznego
- Procedury ostrożnościowe w czterech językach: Angielski, francuski, niemiecki i hiszpański.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 0.03 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | F13160-0009 |
| Szerokość: | 300 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 300 x 610 mm |
| Wysokość: | 610 mm |
| Ze wskaźnikiem sterylności: | Tak |