Zestaw nastołowy: stelaż i worki na odpady biologiczne biohazard
Treść:
1000
Numer produktu:
7970552
Informacje dot. produktu "Zestaw nastołowy: stelaż i worki na odpady biologiczne biohazard"
Zestaw składa się ze stelaża i 100 worków w kolorze czerwonym (HDPE), na końcówki pipet i mikroprobówki.
- Prostokątna ramka z drutu stalowego do worków z polietylenu (22 x 28 cm, grubość 0,018 mm)
- Pokryta łatwą do czyszczenia żywicą epoksydową w kolorze pomarańczowym
- Dopasowana pokrywka z polipropylenu
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 18 µm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | F13166-0001 |
| Opakowanie: | 1,000 pcs |
| Pojemność nominalna: | 1.6 l |
| Szerokość: | 220 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 220 x 280 mm |
| Wysokość: | 280 mm |
| Zawartość VP: | 1000 pcs |