Worki na odpady biologiczne, PP, czerwone, 38 µm
Treść:
200
Numer produktu:
6301637
Informacje dot. produktu "Worki na odpady biologiczne, PP, czerwone, 38 µm"
Czerwone. Posiadają nadrukowany wskaźnik stopnia sterylizacji, który ciemnieje gdy worek jest autoklawowany.
- Worki posiadają standardowe oznaczenia niebezpieczeństwa biologicznego i instrukcje zachowania ostrożności w 4 językach: angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim
- Możliwość starylizacji w autoklawie w temp. 135°C
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 38 µm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | F13164-2535 |
| Szerokość: | 640 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 640 x 890 mm |
| Wysokość: | 890 mm |
| Ze wskaźnikiem sterylności: | Tak |