Wkłady do mopa Clino One Way Ultra PW / Clino One Way Ultra PW/I, jednorazowego użytku
Treść:
5
Numer produktu:
4668011
Informacje dot. produktu "Wkłady do mopa Clino One Way Ultra PW / Clino One Way Ultra PW/I, jednorazowego użytku"
Do wszystkich standardowych podłóg w pomieszczeniach czystych i farmaceutycznych.
- 100% mikrofibra PES o specjalnej strukturze zapewniającej optymalną absorpcję cząsteczek
- Klasa ISO 5
- GMP klasa A/B
- Bardzo wysokiej jakości obróbka odpowiednia do pomieszczeń czystych
- Wyjątkowo gładkie i skuteczne dzięki miękkiemu włosiu
- Wstępnie myte i pojedynczo pakowane podwójnie
| Głębokość: | 120 mm |
|---|---|
| Materiał: | PES |
| Numer artykułu producenta: | 3500326 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 400 mm |
| Typ: | Clino One Way Ultra PW-I |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 400 x 120 mm |