Mop covers Clino® One Way Standard PW/I | Type: Clino®
Treść:
5
Numer produktu:
6492488
Informacje dot. produktu "Mop covers Clino® One Way Standard PW/I | Type: Clino®"
| Głębokość: | 120 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | polyester |
| Numer artykułu producenta: | 3500347 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Szerokość: | 400 mm |
| Typ: | Clino® |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 400 x 120 mm |