Wkładki do fiolek z krótkim gwintem LLG ND9/ND10 i fiolek z zatrzaskiem LLG ND11, szeroki otwór
Treść:
100
Numer produktu:
6093247
Informacje dot. produktu "Wkładki do fiolek z krótkim gwintem LLG ND9/ND10 i fiolek z zatrzaskiem LLG ND11, szeroki otwór"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 6093247 |
| Pojemność nominalna: | 0.25 ml |
| UNSPSC: | 41-12-17-03 |
| Wersja (Fiolki): | Plastikowa sprężyna |
| Wielkość zamknięcia: | ND9/ND10/ND11 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 5.7 x 29 mm |
| Wysokość: | 29 mm |
| Ø: | 5.7 mm |