Pudełka do przechowywania, PP
Treść:
1
Numer produktu:
9405753
Informacje dot. produktu "Pudełka do przechowywania, PP "
* Z alfanumerycznymi oznaczeniami na bokach i dnie każdego otworu. Odpowiednie do przechowywania w lodówkach. Stabilność temperaturowa w zakresie od -80 °C do 100 °C.
| Głębokość: | 130 mm |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 81 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 9405753 |
| Odpowiednie dla: | ND8, 9, 10, 11 |
| Opis: | Dla 1,5/2,0 ml |
| Szerokość: | 130 mm |
| UNSPSC: | 41115700 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 130 x 45 mm |
| Wysokość: | 45 mm |