Wkład do mopa King CR, wielokrotnego użytku
Treść:
1
Numer produktu:
6312639
Informacje dot. produktu "Wkład do mopa King CR, wielokrotnego użytku"
Eliminuje 99,9% wszystkich cząstek w technice jednoetapowej. Do wszystkich standardowych pomieszczeń czystych i podłóg farmaceutycznych.
- 100% przędza z mikrofibry PES w nowoczesnej technologii, odpowiednia do pomieszczeń czystych
- Dzianiny plecione ze szczelnymi krawędziami
- Można prać w temperaturze do 95°C
- Odpowiednie dla suszarek wysokotemperaturowych
- Klasa ISO 5
- GMP klasa A/B
- Autoklawowalne, do 50 cykli
- Odporne na środki dezynfekujące
- Odporny na promieniowanie gamma
- Zoptymalizowany do wyciskarki płaskiej Ringo GMP
- Minimalna ilość emisji cząstek stałych
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 120 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | polyester |
| Numer artykułu producenta: | 3500051 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Szerokość: | 400 mm |
| Typ: | King GMP |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 400 x 120 mm |