Wiskozymetry ROTAVISC HELI Complete
Treść:
1
Numer produktu:
4697053
Informacje dot. produktu "Wiskozymetry ROTAVISC HELI Complete "
| Ciężar: | 7.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 372 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Lepkość: | 15 ... 6,000,000 mPa·s |
| Maks. Lepkość: | 6000000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 0.0673 mNm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 200 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. lepkość: | 15 mPa·s |
| Moment obrotowy: | 0.0673 mNm |
| Numer artykułu producenta: | 0010013698 |
| Powtarzalność: | 0,2 % |
| Prędkość: | 0.01 ... 200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.01 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 351 mm |
| Typ: | ROTAVISC lo-vi HELI Complete |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 351 x 372 x 629 mm |
| Wysokość: | 629 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | RS 232, USB |