Czujnik temperatury dla ROTAVISC
Treść:
1
Numer produktu:
4679640
Informacje dot. produktu "Czujnik temperatury dla ROTAVISC "
Tolerancja wg PT100 (DIN EN60751 klasa A).
| Długość: | 75 mm |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4571 |
| Numer artykułu producenta: | 0025000413 |
| Temperatura: | -100 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | -100 °C |
| Typ: | PT 100.8 |
| Typ czujnika: | Sonda zanurzeniowa |
| Typ sondy: | Pt 100 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 3 x 75 mm |
| Ø: | 3 mm |