Wiskozymetr ROTAVISC Complete
Treść:
1
Numer produktu:
4699999
Informacje dot. produktu "Wiskozymetr ROTAVISC Complete"
Wiskozymetr z szerokim zakresem funkcji, do pomiaru lepkości cieczy. Nadaje się do wszystkich zastosowań, od laboratorium po kontrolę jakości. Cztery mechanizmy dokonują pomiaru w różnych zakresach lepkości.
Wiskozymetr z szerokim zakresem funkcji, do pomiaru lepkości cieczy. Nadaje się do wszystkich zastosowań, od laboratorium po kontrolę jakości. Cztery mechanizmy dokonują pomiaru w różnych zakresach lepkości.
- Najwyższa dokładność pomiaru
- Bezstopniowa regulacja prędkości
- Wyświetlacz TFT 4.3"
- Cyfrowe sterowanie i odczyt
- Prosta funkcja rampy
- Możliwość podłączenia zewnętrznego czujnika temp. PT100
- Najwyższa dokładność pomiaru
- Bezstopniowa regulacja prędkości
- Wyświetlacz TFT 4.3"
- Cyfrowe sterowanie i odczyt
- Prosta funkcja rampy
- Możliwość podłączenia zewnętrznego czujnika temp. PT100
| Ciężar: | 7.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 372 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Lepkość: | 100 ... 40,000,000 mPa·s |
| Maks. Lepkość: | 40000000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 0.7187 mNm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 200 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. lepkość: | 100 mPa·s |
| Moment obrotowy: | 0.7187 mNm |
| Numer artykułu producenta: | 0010013824 |
| Powtarzalność: | 2 % |
| Prędkość: | 0.01 ... 200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.01 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 351 mm |
| Typ: | ROTAVISC SBS me-vi Complete |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 351 x 372 x 629 mm |
| Wysokość: | 629 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | RS 232, USB |