Wirówki mySPIN™ 6, Mini
Treść:
1
Numer produktu:
6267684
Informacje dot. produktu "Wirówki mySPIN™ 6, Mini"
Zwiększona wydajność i komfort pracy w laboratorium z wirówkami Thermo Scientific™ mySPIN™. Wymiana rotorów bez dodatkowych narzędzi. Możliwość krótkiego wirowana. Niewielkie rozmiary i ergonomiczna konstrukcja. Znakomite m.in. przy mikrofiltracji hodowli komórkowych czy do przygotowania próbek do HPLC.
Zwarta konstrukcja
Łatwa obsługa
Cicha praca, niski poziom wibracji
Szybka wymiana rotorów bez dodatkowych narzędzi
Funkcja krótkiego wirowania
Zakres dostawy: rotorem 6 x 1,5 / 2,0 ml, rotorem 16 x 0,2 ml (prob. pojedyncze lub 2 x 8 pasków), 6 adapterami do prob. 0,2 ml, 6 adapterami do prob. 0,5 ml, pudełkiem do rotorów i adapterów, statywem do probówek, uniwersalnym zasilaczem 110-240V 50/60 Hz z czterema wymiennymi wtyczkami
- Bezpieczeństwo: urządzenie nie będzie działać bez pokrywy
- Pokrywa dostosowana do kształtów dłoni dla lewo- i praworęcznych użytkowników
- Szybkie wyjmowanie probówek
Zakres dostawy: rotorem 6 x 1,5 / 2,0 ml, rotorem 16 x 0,2 ml (prob. pojedyncze lub 2 x 8 pasków), 6 adapterami do prob. 0,2 ml, 6 adapterami do prob. 0,5 ml, pudełkiem do rotorów i adapterów, statywem do probówek, uniwersalnym zasilaczem 110-240V 50/60 Hz z czterema wymiennymi wtyczkami
| Ciężar: | 0.74 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 6 x 1,5/5,0 mL lub 2 x 8 pasków PCR |
| Głębokość: | 153 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 2000 x g |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 75004061 |
| Prędkość: | 6,000 1/min |
| Szerokość: | 128 mm |
| Typ: | mySPIN™ 6 |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 128 x 153 x 104 mm |
| Wysokość: | 104 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V, 50/60 Hz |