Wirówki mySPIN™ 12, Mini
Treść:
1
Numer produktu:
6267683
Informacje dot. produktu "Wirówki mySPIN™ 12, Mini"
Zwiększona wydajność i komfort pracy w laboratorium z wirówkami Thermo Scientific™ mySPIN™. Wymiana rotorów bez dodatkowych narzędzi. Możliwość krótkiego wirowana. Niewielkie rozmiary i ergonomiczna konstrukcja. Znakomite m.in. przy mikrofiltracji hodowli komórkowych czy do przygotowania próbek do HPLC.
Zwarta konstrukcja
Łatwa obsługa
Cicha praca, niski poziom wibracji
Szybka wymiana rotorów bez dodatkowych narzędzi
Funkcja krótkiego wirowania
Zakres dostawy: rotorem 12 x 1,5 / 2,0 ml, rotorem 32 x 0,2 ml (prob. pojedyncze lub 4 x 8 pasków), 12 adapterami do prob. 0,2 ml, 12 adapterami do prob. 0,5 ml, uniwersalnym zasilaczem z czterema wymiennymi wtyczkami.
- Pozwalają na pracę z próbkami do oznaczeń metodą PCR oraz badania kliniczne i diagnostyczne
- Wyłączanie przy braku zrównoważenia i przechyłach
- Pokrywa z blokadą bezpieczeństwa uniemożliwiająca otwarcie gdy rotor się obraca
- Możliwość pracy z większa szybkością i większym RCF
- Podświetlany, konfigurowalny wyświetlacz, który można ustawić na wyświetlanie szybkości w obr./min (RPM) lub g (RCF)
Zakres dostawy: rotorem 12 x 1,5 / 2,0 ml, rotorem 32 x 0,2 ml (prob. pojedyncze lub 4 x 8 pasków), 12 adapterami do prob. 0,2 ml, 12 adapterami do prob. 0,5 ml, uniwersalnym zasilaczem z czterema wymiennymi wtyczkami.
| Ciężar: | 1.41 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 12 x 1,5/5,0 mL lub 4 x 8 pasków PCR |
| Głębokość: | 203 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 9800 x g |
| Maks. prędkość: | 12500 1/min |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 75004081 |
| Prędkość: | 12,500 1/min |
| Szerokość: | 171 mm |
| Typ: | mySPIN™ 12 |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 171 x 203 x 114 mm |
| Wysokość: | 114 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V, 50/60 Hz |