Węże metalowe
Treść:
1
Numer produktu:
6229781
Informacje dot. produktu "Węże metalowe"
| Długość: | 150 cm |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 350 °C |
| Materiał: | Metal |
| Min. odporność na temperaturę: | -100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 9275 |
| Odporność na temperaturę: | -100 ... 350 °C |
| UNSPSC: | 41-10-51-08 |
| Wielkość przyłącza: | M24 x 1,5 |