Węże plastikowe
Treść:
1
Numer produktu:
7671774
Informacje dot. produktu "Węże plastikowe"
| Długość: | 200 cm |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 260 °C |
| Materiał: | Plastik |
| Min. odporność na temperaturę: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 9614 |
| Odporność na temperaturę: | -60 ... 260 °C |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Wielkość przyłącza: | M30 x 1,5 |