Węże Tygon® LMT-55
Treść:
15
Numer produktu:
6284843
Informacje dot. produktu "Węże Tygon® LMT-55"
- Shore 55
- Bez DEHP
- Przezroczyste
| Grubość ścianki: | 2.4 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 74 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | ALH00018 |
| Odporność na temperaturę: | -50 ... 74 °C |
| Twardość Shore‘a: | 55 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 6.4 mm |
| Ø zewnętrzna: | 11.1 mm |