Węże, do pomp perystaltycznych, Tygon® LMT-55
Treść:
10
Numer produktu:
6078445
Informacje dot. produktu "Węże, do pomp perystaltycznych, Tygon® LMT-55"
Przezroczyste. Twardość w skali Shore: 55. Pasują do większości modeli pomp perystaltycznych takich producentów jak, np. Verder, Ismatec, Watson-Marlow, IKA i Heidolph. Bardzo trwałe. Dobra odporność na kwasy i zasady. Odpowiednie do celów ogólnych i spożywczych.
| Grubość ścianki: | 0.85 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 74 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 070534-24L-ND |
| Odporność na temperaturę: | -50 ... 74 °C |
| Twardość Shore‘a: | 55 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 2.79 mm |