Węże, PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
6051709
Informacje dot. produktu "Węże, PTFE"
Z politetrafluoroetylenu (PTFE), białe, bezciśnieniowe, odporne na temperaturę do 270 °C.
| Długość: | 5 m |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1.00 mm |
| Kolor: | Biały |
| Maks. długość wylotu: | 5 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 270 °C |
| Materiał: | PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 3401214 |
| Odporność na temperaturę: | 270 °C |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 12.00 mm |
| Ø zewnętrzna: | 14.00 mm |