Węże, PFA
Treść:
1
Numer produktu:
9205824
Informacje dot. produktu "Węże, PFA"
PFA. Wysoka odporność chemiczna i termiczna (do 260°C).
| Grubość ścianki: | 0.4 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 260 °C |
| Materiał: | PFA |
| Min. odporność na temperaturę: | -200 °C |
| Numer artykułu producenta: | S 1811-02 |
| Odporność na temperaturę: | -200 ... 260 °C |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 0.80 mm |
| Ø zewnętrzna: | 1.60 mm |