Węże, PTFE
Treść:
10
Numer produktu:
6291372
Informacje dot. produktu "Węże, PTFE"
Doskonała odporność chemiczna. Dostarczane na metry.
| Grubość ścianki: | 0.25 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Maks. długość wylotu: | 100 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 250 °C |
| Materiał: | PTFE |
| Min. odporność na temperaturę: | -200 °C |
| Numer artykułu producenta: | S 1810-08 VE=10 |
| Odporność na temperaturę: | -200 ... 250 °C |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 0.5 mm |
| Ø zewnętrzna: | 1.0 mm |