Typ IB 9 pro (S) Poj. 9 L Wym. zewn.(szer. x gł. x wys.) 377 x 374 x 195 mm Wym. wewn.(szer. x gł. x wys.) 292 x 230 x 150 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4656142
Informacje dot. produktu "Typ IB 9 pro (S) Poj. 9 L Wym. zewn.(szer. x gł. x wys.) 377 x 374 x 195 mm Wym. wewn.(szer. x gł. x wys.) 292 x 230 x 150 mm"
| Głębokość wewnętrzna: | 230 mm |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 374 mm |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Maks. pojemność: | 9 l |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0004248500 |
| Pojemność: | 9 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 292 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 377 mm |
| Typ: | IB 9 pro (S) |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 292 x 230 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 377 x 374 x 195 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 150 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 195 mm |
| Z kurkiem: | Tak |